tel: (32) 431 28 28 info@zpph.com

Kochanowskiego 37 44-230Czerwionka

Witaj na naszej stronie !

Firma nasza powstała w roku 1993 , początkowo pod nazwą Zakład Projektowo – Produkcyjno - Handlowy, a od roku 2002 pod obecna nazwą. W pierwszych latach swej działalności zajmowaliśmy się projektowaniem instalacji separacji mieszanin ciekłych

HIDEN ISOCHEMA

Firma Hiden Isochema jest firmą - córką producenta Hiden Analytical i zajmuje się wytwarzaniem urządzeń do mierzenia izotermy adsorpcji, badania zjawisk sorpcji gazów i par w szerokim zakresie temperatur (od ciekłego azotu do 1000 °C) i w zakresie ciśnień od wysokiej próżni do 200 bar. Systemy IGA oraz IGAsorp są systemami grawimetrycznymi, mierzącymi sorpcję z najwyższą w świecie precyzją (do +/- 0,05 mikrograma!) natomiast systemy HTP1 (oraz obecnie ich modyfikacje zwane IMI) to systemy pracujące w oparciu o metody objętościowe w zakresie ciśnień do 200 bar. Zakres temperatur dla aparatów IGA (oraz najnowszego obecnie systemu grawimetrycznego XEMIS, pozwalającego na pracę w atmosferach korodujących - szczegóły mogą być przesłane na żądanie) oraz IMI jest badzo szeroki: od ciekłego azotu do 500 st. C (w wersji dla ciśnienia atmosferycznego - do 1000 st.C).

 

Dzięki wysokiej skuteczności i niezawodności dostępnych w naszej ofercie urządzeń, izoterma adsorpcji może zostać zmierzona z największą dokładnością. Do każdego z produktów dołączone jest specjalistyczne oprogramowanie, które pozwala na ustawianie sekwencji pomiarów, a także korzystanie z pełnej funkcjonalności poszczególnych rozwiązań. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami urządzeń.

 

Zobacz stronę Hiden Isochema www.hidenisochema.com

 

Lista produktów

Układy grawimetryczno - sorpcyjne IGA do badania sorpcji / desorpcji mieszanin par i gazów czytaj więcej
Układ do badania sorpcji / desorpcji par IGAsorp czytaj więcej
System HTP1 układ do badania sorpcji gazów metodami objętościowymi w zakresie wysokich ciśnień czytaj więcej
Wszelkie prawa zastrzeżone przez ZPPH
Projekt i wykonanie www.webdesignart.pl