tel: (32) 431 28 28 info@zpph.com

Kochanowskiego 37 44-230Czerwionka

Witaj na naszej stronie !

Firma nasza powstała w roku 1993 , początkowo pod nazwą Zakład Projektowo – Produkcyjno - Handlowy, a od roku 2002 pod obecna nazwą. W pierwszych latach swej działalności zajmowaliśmy się projektowaniem instalacji separacji mieszanin ciekłych

Projektowanie i budowa instalacji laboratoryjnych

Oferta

Specjalnością ZPPH od samego początku była budowa instalacji laboratoryjnych i wciąż realizujemy zlecenia w tym zakresie. Firma projektuje w pełni automatyczne instalacje do prowadzenia badań nad sorpcją par, adsorpcją zmienno-ciśnieniową (PSA, PTSA, V-PSA, TSA), wykonuje instalacje do badania reakcji katalitycznych z pełną kontrolą czasowych profili stężeniowych mieszanin gazowo-parowych na wlocie reaktorów i rejestracją zmian stężenia gazów na jego wylocie oraz z pełną automatyczna kontrolą przebiegów temperaturowych wewnątrz reaktora. Ponadto firma może interpretować dane pomiarów reologii mechanicznej i dielektrycznej.

Indywidualne rozwiązania

Budowa instalacji laboratoryjnych odbywa się zarówno dla nowo powstających obiektów, jak również funkcjonujących już pracowni, które rozbudowywane są o dodatkowe urządzenia i możliwości. Każda instalacja jest inna, dlatego też należy dobierać wszelkie parametry osprzętu oraz rodzaj stosowanych rozwiązań w pełni indywidualnie. W zależności od rodzaju i wymaganej czystości gazów ustalane jest to, jakie materiały zostaną użyte do budowy instalacji laboratoryjnej, a nasi specjaliści zadbają o wszelkie szczegóły związane z trwałością oraz bezpieczeństwem rozwiązania – zapewnią odpowiednią obróbkę określonych elementów, stworzą właściwe łączenia rur i dobiorą odpowiednie urządzenia. Wszystko po to, aby badania mogły być prowadzone efektywnie i skutecznie.

Doświadczenie

Najlepszym wyznacznikiem jakości naszych działań jest ogromne doświadczenie i kadra wykwalifikowanych specjalistów, a także posiadane w ofercie urządzenia renomowanej marki Hiden Analytical, które mogą pomóc Państwu dokonywać dokładniejszych badań i pomiarów. Służymy radą, dobieramy najbardziej optymalne rozwiązania dopasowane do celów i miejsca, w którym będą miały się znaleźć, a także jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów na każdym etapie współpracy. Dzięki temu budowa instalacji laboratoryjnych jest w naszej firmie kompleksowa i spełnia wszelkie oczekiwania Klientów.

Brak produków w bazie!

Wszelkie prawa zastrzeżone przez ZPPH
Projekt i wykonanie www.webdesignart.pl